Doceńmy naszych wolontariuszy

Wyjątkowym dniem był dla nas poniedziałek tj.28.01.2019. Dzień pełen wrażeń, podsumowań, podziękowań i wyróżnień dla Wolontariuszy, którzy byli częścią naszego zespołu podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bolimowie. Każdego roku w naszym sztabie uczestniczy ponad 20 (w tym roku ponad 30) fantastycznych osób, które pomagają realizować misję WOŚP. Dzięki wsparciu wolontariuszy możemy wspólnie realizować szlachetny cel. Tym razem nasi wolontariusze również nas nie zawiedli i dokładnie do puszek WOŚP zebrali 21 931,67 zł. Wspólnymi siłami zebraliśmy rekordową kwotę w Bolimowie 41 157zł. Jesteście Wielcy  Podczas dzisiejszego spotkania Dyrektor GOK wraz z Wojtem gminy Bolimów wręczyli podziękowania oraz drobne upominki dla najbardziej aktywnych wolontariuszy 27 finału WOŚP. W tym roku główny laur przypadł Ani Pęśko i Monice Norowskiej z ZSP w Bolimowie.

– Doceńmy naszych wolontariuszy za ich dobrowolną i bezinteresowną pracę na rzecz wspólnego dobra –

A Wy - Wolontariusze

- Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym niż go zastaliście