27. Finał WOŚP

Już 13 stycznia 2019 w sali sportowej ZS-P w Bolimowie odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zaczęliśmy już przygotowania do 27. finału WOŚP. Jednym z punktów programu będzie licytacja przedmiotów i usług oraz występy artystyczne. Jeśli macie ciekawe przedmioty lub usługi, które możecie przeznaczyć na licytację, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 46 8380343; 605769151 lub osobiście w Gminnym Ośrodku Kultury w Bolimowie, ul. Łowicka 9.

Celem 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie!

27. Finał WOŚP

13 stycznia 2019 r.

POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE

Gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych